BAŞKAN

MELDA GETMEZ

MELDA GETMEZ

ARAMA KURTARMA FEDERASYONU BAŞKANI

GENEL KURUL SEÇİMİ İLE BAŞKANLIK MAKAMINA SEÇİLEN KPT. MELDA GETMEZ; 6 YILI AŞKIN BİR SÜRE KURTARMA BOT KAPTANLIĞI GÖREVİ İCRA ETMİŞ, YÜKSEK BAŞARI VE KURTARMA GÖREV SAYISI İTİBARİYLE SIRASIYLA 3 VE 2.KAPTANLIK MAKAMINA KADAR YÜKSELMİŞTİR. BAŞTA MARMARA VE KARADENİZ BÖLGELERİ OLMAK ÜZERE ÜLKEMİZİ ÇEVRİLEYEN TÜM DENİZLERDE BAŞARILI KURTARMA HAREKATLARI KOMUTA ETMİŞTİR.

GETMEZ GÖREV YAPTIĞI SÜRE İÇERSİNDE 1.118 SAAT BOT SEYİR FAALİYETİ İCRA ETMİŞ, AS MÜRETTEBATININ MANEVRA EĞİTİM FAALİYETLERİNDE BİZZAT BULUNMUŞ BİRÇOK PERSONELİN SEYRÜ SEFER KABİLİYETİ KAZANMASINI SAĞLAMIŞTIR.

SIRASIYLA, GEDDAD KOMUTA PERSONELİNİN MANEVRA EĞİTİM FAALİYETİ, TÜRK HAVA YOLLARI KABİN AMİRLERİNİN ACİL DURUM DENİZ EĞİTİMİ, HAZERFEN HAVALİMANI ACİL DURUM EĞİTİMLERİ GİBİ HUSUSLARDA EĞİTMENLİK VE EĞİTMEN ASİSTANLIĞI GÖREVLERİNİ İCRA ETMİŞTİR.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DENİZCİLİK BÖLÜMÜ MEZUNU OLAN GETMEZ. HALE HAZIRDA DENİZ ARAMA KURTARMA BİRLİĞİNİN BAŞKAPTANLIK GÖREVİ, GENÇ DENİZCİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI VE ARAMA KURTARMA FEDERASSYONU BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ İCRA ETMEKTEDİR.

MESLEK HAYATINDA İSE MEGA YATLARDA YILIN BELİRLİ AYLARINDA 2.KAPTANLIK FAALİYETİ İCRA ETMEKTEDİR.

Başkanlık Galeri